MENU

Hakkında

Merhaba ben Uzm. Dr. Dilek Vatansever.

1977 yılında Denizli' de dünyaya geldim. İlk, orta ve lise öğrenimimi Denizli'de tamamladıktan sona Ege Üniversitesi Tıp Fakültesin'de tıp eğitimimime başladım. 2001 yılında  Tıp doktoru Ünvanı ile mezun oldum.

Mezuniyetimin ardından Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak Celal Bayer Üniversitesi Tıp Fakültesin'de Anestezi ve Reanimasyon ihtisasına başladım. İhtisas süresi boyunca alanıma ait her konuda ciddi deneyim ve tecrübe kazandım ve Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı olarak eğitimimi tamamladım. 

Uzmanlığımı alır almaz devlet yükümlülük hizmetimi tamamlamak için Van Erciş'te göreve başladım. Devlet yükümlülük hizmetim bittikten sonra İzmir ve Manisa'da bazı özel hastanelerde görev yaptım.

Görev yaptığım süreler içerisinde bütüncül tıp ve medikal estetik alanına gönül verdim ve bu alanlarda kendimi geliştirmek için bir çok eğitim alıp kongrelerde katıldım. 

Yıllar içerisinde aldığım tüm eğitim, bilgi ve becerilerimi özel muayenehanemde hastalarım için kullanıyorum. İzmir Alsancak'ta bulunan muayenehanemde Medikal estetik ve Bütüncül tıp alanında hizmetler vermekteyim. 

İzmir'in Kalbi Alsancak'ta Sizleri Bekliyoruz.